.

ALAPÍTVA 2007.

kapcsolat: ktbk.adm.1@gmail.com

TÁROGATÓ HANGJÁN BARÁTI KÖZÖSSÉG

Konzervatív, nemzeti - közéleti, irodalmi, és egészség megőrző portál

"Lélekpatika-segítő" és Carl Gustav Jung baráti kör 

1. Máriagyűdi gyógyulás  története   2Asztrológia   3 . A kalapdoboz titka  4. Lélekkom. tarot   

                      

  * Lélekcserepek      * A lélekkolostor titka

***

Fényadás -eszköztelen gyógyítás- >

* Számmisztika kalkulátor   * Karmikus kapcsolatok az asztrológiai képletekben  * Karmikus kapcsolatok ... *Párkapcsolat összeilőségi táblázat  

*Asztrológia   

* Tiszta forrás - Lélekpatika * 

* Kedvenc versek

**

**

*ÚJ** ZENEBUTIK**ÚJ* 

***

 

      

* Születési -kalkulátor- asztrológia

*ZSOZIRISZ*

*SZIGORÚAN BIZALMAS*

*KIEMELT AJÁNLATUNK*

                                      

      

 *ANGYALKÁRTYÁK    .      vissza >FŐOLDAL                      KÉRDEZZ >>

 

 
*FŐOLDAL

Mi van a szatyrodban?

2015.09.21. 15:44, Vinczer S Péter

MI VAN A SZATYRODBAN?

Egyszerű gyalog polgárként  otthonról hazafelé tartva, megkapunk egy vámdeklarációs űrlapot, amelyet kitöltve át kell adni a vámtisztnek a repülőtéren. Megkérdezi a vámtiszt, hogy hol jártunk, és mit hoztunk. Ha az arckifejezés a kérdések alatt valami gyanúsat mutat, csomag ellenőrzésre küldi a vámtiszt az utast.  Már a jegyváltáskor megkapunk egy tájékoztatót, hogy mit nem szabad  felvinni a repülőre, és visszatéréskor mit lehet és mennyit vámmentesen behozni. Eljátszok a gondolattal, ha valaki a repülőn megsemmisítené az útlevelét, és a csomagjával elrohanna a vámtiszt mellett, mi történne? Bizonyosan nem az, mint ami a magyar határon történt az elmúlt napokban, hónapokban.

A Kanada-USA határon számtalan kamera figyeli az érkezőt, pontosan be kell sorakozni, érvényes útlevél átadásakor pontosan be kell mondani, hogy hova, kihez, és milyen céllal utazunk. Ha valami gyanús a határőrnek egyszerűen visszafordítsák, sőt akár örökre kitilthatják az országból az utast. Ha valaki gyanús mozdulatot tesz, azonnal cső elé kerül, ha netán futásba kezd, nem jut messzire, szerencséje, ha élve megússza.

Azt hiszem ennyi elég a helyi határátlépés ismertetéséről a demokrácia világában. Nem kell hozzá nagy fantázia, hogy mi történne az USA-Kanada határon, olyan esetben, mint ami a napjainkban történik Magyarország zöld határán.  Az USA-Mexikói határ áttörése esetét már meg sem próbálom vizionálni. Legyünk őszinték, amikor felszámolták az EU belső határait, azt kultúremberek viselkedésére szánták.

Hiányossága, hogy a schengeni határokat nem erősítették meg. A szabad utazás, munkaerő vándorlás, az tudtommal az EU-n belülre vonatkozik. A schengeni határállomásokon belépőknek viszont kötelező a hivatalos útlevél felmutatása.

A közel keleti és a távol keleti, sőt az afrikai menekültek, azokból a háborús országokból érkeznek, ahol terrorcselekmények történnek.  A migránsok többsége muzulmán, akik parancsra akár öngyilkos merényletekre is képesek. Ellenőrizetlen hátizsákokkal érkeznek, és lépik át illegálisan a határt.  A terroristáknak ennél könnyebb dolga soha nem volt, hogy fegyvert, lőszert, robbanóanyagot, vagy akár kábítószert vigyenek be az országba.

A  baloldali, a kormányt buktatni szándékozó ellenzék bizonyosan szívesen rejtegetné a tiltott harci eszközöket, hogy alkalomadtán a radikális migránsokkal fegyveres akciót kezdjenek akár egy demonstráció alkalmával. Az ide vonatkozó törvények szigorítása szükséges, a rejtegető vagyon elkobzásával is.

 Sajnos ezek után nagyon óvatosnak kell lenni, minden gyanúsra fel kell figyelni, és jelenteni a rendőrségnek.

Biztató a kormány elszántsága, de fontos a támogatás. Ha lesz békemenet, mindent félre kell tenni, és milliós tömeget képezve megmutatni a bírálóinknak, hogy egységesen a kormány , és az újkori Dobó István intézkedései mögött állunk. Sajnos, hogy nincs most az a lehetőség, mint akkor volt az árulókkal szemben.

Vinczer S.Péter

4 hozzászólás
Utolsó hozzászólásokÚjabbak 1 KorábbiakLegelső hozzászólások
Idézet
2015.09.24. 16:13
Vica

Számomra ismeretlen ez az érzés, én az első olyan korosztály vagyok , aki eddig semmiféle háborús helyzetben még nem élt ( kivéve a Boszniai háború, amit sokszor hallottunk, mikor Mohácson voltunk a gyerekekkel.) Nagyon rossz ez a bizonytalan érzés, mindig azt hiszem, hogy ez a látszat nyugalom és béke egyik pillanatról a másikra megszűnik és jön a katonák áradata, a kijárási tilalom.. Ne nevessetek ki, félek a háborútól, és minden velejárójától.


Válasz:

Kedves Vica! 

A háborút valóban ki akarják robbantani, de Európában senkinek nem érdeke. Tudják, hogy nem lenne  nyertes. Vegyük úgy, hogy ami eddig történt, az ad okot igazolást a felkészülésekre.

Az IMF-nek fáj, hogy nélkülük tud a magyar kormány boldogulni. Nekik jól jönne, ha a gazdaság összeroppanna, és tőlük kellene kölcsönt felvenni.

Orbán miniszterelnök úr két kijelentésére figyeljetek. Az első az oroszok elleni szankciókra: a saját lábunkba lőttünk. És a tegnapi:az orosz kabátot is újra kell gombolni.

Péter

 

Idézet
2015.09.23. 17:51
lenhardt

Nagyon fontos, hogy figyeljünk mindenre, mindenkire! Úgy tűnik, egy időre elveszett a nyugalom és a békesség...

Idézet
2015.09.23. 17:45
*Irénke

Sajnos csak lélekben lehetek veletek,de egyetértve.Péternek igaza van.Nagyon figyelmesnek kell lennünk. Itt Nagykanizsán is  szédelegnek a városban.Ma hallottam,hogy  egy migránsra figyeltek fel.

Idézet
2015.09.23. 13:14
Kingus

Remélem, hogy nagyon sokan leszünk! Meg kell mutatnunk, hogy a kormány mellett állunk és sokn agyunk!

Utolsó hozzászólásokÚjabbak 1 KorábbiakLegelső hozzászólások
 
BELÉPÉS // REGISZTRÁCIÓ
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
Legújabb
Friss bejegyzések
2025.07.15. 14:41
2025.07.15. 14:18
2025.07.15. 14:06
2025.07.15. 12:59
2025.07.15. 12:33
2025.07.14. 20:51
2025.07.14. 19:59
2025.07.14. 19:58
2025.07.14. 19:52
2025.07.14. 19:45
2025.07.14. 19:32
2025.07.14. 06:29
2025.07.14. 06:28
2025.07.14. 06:27
2025.07.14. 06:15
2025.07.14. 06:00
2025.07.13. 20:58
2025.07.13. 17:09
2025.07.13. 13:25
2025.07.13. 12:59
Friss hozzászólások
 
KÖZÉLET
 
Szerzői rovatok

*Önálló szerk.rovatok *

 *KARMA feltárás*

Egészség-Életmód

Pszichológia -önismeret-

Életmód-Klub*


*
Rovatszerkesztő: Nné.Vica

 
Kiemelt rovataink

 

ÖRÖKNAPTÁR

***

Gutenberg Galaxis

ingyen letölthető pdf könyvek, e-bookok

***

PÁRKAPCSOLAT TÁBLÁZAT

***

Karma asztrológia  -Jegyek-

***

ASZTRONET

Sorsszámok elemzése 

Tértisztítás

https://www.youtube.com/watch?v=x1R4CkQhO90

**

*ANGYALKÁRTYÁK*

***

*ANGYALFORRÁS*

 
Ajánljuk**

 

A lélek kulcsa

***

A lélek ember

***

 
 
ITTHONRÓL és a NAGYVILÁGBÓL

 

https://www.artisjus.hu/szerzoi-jogrol/jogszabalyok/

*

 Igaz történelem

szt-tisztek

SZIGORÚAN TITKOS

 

Bayer Zsolt blogja

*

 Családi legendárium: őseink, hőseink

*

https://ekpafat-kistarogato.gportal.hu/gindex.php?pg=34333138&tags=a%20kalapdoboz%20titka

/EncodeDecode/HexDecod...

https://drive.google.com/file/d/1SbaY1kZxugLYl9tXTCbI-dKmFvdnX_sj/view?usp=sharing

 

 

 
*MŰVEINKET ajánljuk

Szerzőink:*****..

TÁROGATÓ család nagy szakácskönyve 2016

*

Nemes Kiss Kata:

A szeretet könyve

A könnyek útja

Hegyről lefelé

*

A. Tné Jilon

Cserepek

*

Tárogató válogatás 2015

Csobai Vera:

Gyöngyszemei -válogatás-

*

Lélek Sné Ekpafat:

Gyógyulásom története

A lélek kulcsa

A lélek útja

A lélek húrja

A lélek csendje-csodás g

A lélek hangja

 

Sándor Kinga

Tárogató válogatás 2015.

*

Nagy Menyhértné Vica

Tárogató válogatás 2015.

*

Stodoláné Erky Zita

*

Tárogató válogatás 2015.

Apáti Kovács Béla meséi

*

Tárogató válogatás 2015.

*

Tárogató család karácsonyfája 2014.

*

Angyali üdvözlet -Titkos tanok-

 

 

 

 


Könyveink jogvédelem alatt állnak, TILOS engedélyünk nélkül más oldalakon publikálni!

 
 
LÉLEK-PATIKA - Tiszta forrás

vissza > főoldal

 

 

Imádság minden napra...

A medál imájának régi magyar formája

"A Szent Kereszt legyen fényem,
ne az ördög a vezérem!
Gonosz szellem, hordd el magad,
ne tukmáld rám hívságodat!
Elém ne tedd étkedet,
magad idd meg mérgedet!"

Amen!

*

Szentháromság egy Isten,

alázattal kérlek, hogy Szűz Mária,

Szent Mihály Arkangyal,

az összes angyalok

és szentek közbenjárására

add meg azt a nagy kegyelmet,

hogy a sötétség erőit legyőzhessük

Magyarországon,

Lengyelországban,

és az egész világon,

a mi Urunk

Jézus Krisztus Keresztútja érdemeiért,

Drága, Szent Vérének kiontásáért érettünk,

Szent Sebeiért,

a kereszten való szenvedéseiért

és minden szenvedéséért

melyet Passiója és egész földi élete folyamán

a mi Urunk és Megváltónk elszenvedett.

 

***

TÜSKEFEHÉRJE

Egészségünk védelmében

PDF

2.

https://www.youtube.com/watch?v=KAUKSqjYhCI

***

SZÍV DIAGNOSZTIKA

***

1.*TISZTA FORRÁS*

Test-lélek-szellem

.

*LÉLEK PATIKA*

Titkos tanok...

Angyali üdvözlet -titkos tanok*

KIEMELT VIDEÓK!

Ásványok hatásai**

*ÁSVÁNYLEXIKON

 **GYÓGYÍTÓ KÖVEK

*Természetgyógyászat*

 ** KARMA ASZTROLÓGIA**

* Születési -kalkulátor- asztrológia *

 

***

***Angyali számok ***

***

***ZSOZIRISZ***

 

Horoszkóp most

Kiemelt ajánlat

Czeizel Ilona
1954.01.05

 

**

 
TISZTA FORRÁS HÍRLEVÉL
E-mail cím:

Feliratkozás
Leiratkozás
SúgóSúgó
 
Bannereink és kiemelt ajánlásunk

.

  ***

Meseország

**

*KARMA feltárás*

 

*A kalapdoboz titka *

*

 Családi legendárium: őseink, hőseink

*

1. Lélek Sándor Tibor

Bábművész

 2A szakmám és én ...

**

 

 

 

 

/EncodeDede/HexDecod...

 

 
LÁTOGATÓINK
Indulás: 2007-10-22
 
Lábléc

Honlapunk: nemzeti-, keresztény szellemiséget képviselő baráti közösség irodalmi- és közéleti portálja. Szerkesztősége nincs

Makainé Polgár Anna:

Uram, irgalmas szemmel nézz le Nemzetünkre, az eltávozottakra és az itt maradottakra, a hűséges kitartókra, emlékezőkre és nemzeti érzést hírből sem ismerőkre, a manipulálhatókra . Végtelen irgalmadra kérünk, könyörülj Édesanyád országán, hiszen a Te irgalmadnak nincsen határa!

Barát Erika:

Ima az úr Jézushoz....
Ha bánatod van, keresd Jézusodat,
borulj le előtte, sírd el bánatodat.
Ő majd bekötözi vérző sebeidet,
meggyógyítja bánatos szívedet.
Ha nagyon egyedül vagy, már senkid nincsen,
ne félj, mindig veled van az Úr Isten.
Ha nehéz a kereszted nem bírod viselni,
veled van az Úr Jézus, vállaira veszi.
Szegény a házad, mindenki elhagyott,
nézz rá a keresztre, megsegít Jézusod!
Rosszak az emberek, nagyon megbántottak,
gondolj Jézusra, Rá halált kiáltottak!
De mégse keseregj, töröld le könnyedet,
hajtsd Jézus vállára bánatos fejedet!
Ott nyugalmat találsz, békét szeretetet,
amit tőled soha, senki el nem vehet!
Bármit hozzon a sors, azt kell imádkoznod,
legyen meg Szent Atyám a Te akaratod!
Így végezd el imád, egész életedben,
elvezet Jézusod, Atyádhoz a mennybe.

Ámen!

A feltöltött tartalommal nem minden esetben értünk egyet, de a szólásszabadság jogát mindenkor tiszteletben tartjuk!   

>Jogi nyilatkozat * > szerzői jogok*

* Elérhetőségünk: ktbk.adm.1(kukac)gmail.com 

Minden jog fenntartva.

 Honlapunk egyes diszítőelemei: Boris Vanessza Galériájából  és  Caesar-tól

 

 

 

* Beugrós munkavállalók éjjel-nappal. * Beugrós munkavállalók éjjel-nappal. * Beugrós munkavállalók éjjel-nappal. *    *****    Elindult a Játék határok nélkül rajongói oldal! Ha te is szeretted a '90-es évek népszerû mûsorát, nézz be ide!    *****    Megjelent a Nintendo Switch 2 és a Mario Kart World! Ennek örömére megújítottam a Hungarian Super Mario Fan Club oldalt.    *****    Homlokzati hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168    *****    A PlayStation 3 átmeneti fiaskója után a PlayStation 4 ismét sikersztori volt. Ha kíváncsi vagy a történetére, katt ide!    *****    A Bakuten!! az egyik leginkább alulértékelt sportanime. Egyedi, mégis csodálatos alkotásról van szó. Itt olvashatsz róla    *****    A PlayStation 3-ra jelentõsen felborultak az erõviszonyok a konzolpiacon. Ha érdekel a PS3 története, akkor kattints ide    *****    Új mese a Mesetárban! Téged is vár, gyere bátran! Mese, mese, meskete - ha nem hiszed, nézz bele!    *****    Az Anya, ha mûvész - Beszélgetés Hernádi Judittal és lányával, Tarján Zsófival - 2025.05.08-án 18:00 -Corinthia Budapest    *****    ✨ Egy receptes gyûjtemény, ahol a lélek is helyet kapott – ismerd meg a „Megóvlak” címû írást!    *****    Hímes tojás, nyuszipár, téged vár a Mesetár! Kukkants be hozzánk!    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168    *****    Nagyon ütõs volt a Nintendo Switch 2 Direct! Elemzést a látottakról pedig itt olvashatsz!    *****    Elkészítem születési horoszkópod és ajándék 3 éves elõrejelzésed. Utána szóban minden kérdésedet megbeszéljük! Kattints    *****    Könyves oldal - egy jó könyv, elrepít bárhová - Könyves oldal    *****    20 éve jelent meg a Nintendo DS! Emlékezzünk meg ról, hisz olyan sok szép perccel ajándékozott meg minket a játékaival!    *****    Ha érdekelnek az animék,mangák,videojátékok, japán és holland nyelv és kultúra, akkor látogass el a személyes oldalamra.    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168 Hívjon!    *****    Könyves oldal - Ágica Könyvtára - ahol megnézheted milyen könyveim vannak, miket olvasok, mik a terveim...    *****    Megtörtént Bûnügyekkel foglalkozó oldal - magyar és külföldi esetek.