.

ALAPÍTVA 2007.

kapcsolat: ktbk.adm.1@gmail.com

TÁROGATÓ HANGJÁN BARÁTI KÖZÖSSÉG

Konzervatív, nemzeti - közéleti, irodalmi, és egészség megőrző portál

"Lélekpatika-segítő" és Carl Gustav Jung baráti kör 

1. Máriagyűdi gyógyulás  története   2Asztrológia   3 . A kalapdoboz titka  4. Lélekkom. tarot   

                      

  * Lélekcserepek      * A lélekkolostor titka

***

Fényadás -eszköztelen gyógyítás- >

* Számmisztika kalkulátor   * Karmikus kapcsolatok az asztrológiai képletekben  * Karmikus kapcsolatok ... *Párkapcsolat összeilőségi táblázat  

*Asztrológia   

* Tiszta forrás - Lélekpatika * 

* Kedvenc versek

**

**

*ÚJ** ZENEBUTIK**ÚJ* 

***

 

      

* Születési -kalkulátor- asztrológia

*ZSOZIRISZ*

*SZIGORÚAN BIZALMAS*

*KIEMELT AJÁNLATUNK*

                                      

      

 *ANGYALKÁRTYÁK    .      vissza >FŐOLDAL                      KÉRDEZZ >>

 

 
*FŐOLDAL

Pozsonyi Ádám: Ülök a buszon...

2015.09.13. 13:59, Pozsonyi Ádám
Publikálva a szerző engedélyével

.

 

Ülök a buszon. Szemben velem egy üres szék. Nagymama és unoka száll fel a következő megállónál. „Ülj csak le gyorsan!” így a nagyi a hatéves gyereknek. Hatéves le is ül. Pöffeszkedik. Neki ez természetes. Neki ez jár. Nagyi körbenéz, pillantása rajtam állapodik meg. Sóhajt. Mutatja, hogy fáradt.
Töprengek. Átadjam? Hisz az előbb adta át ő maga önként egy hatéves kölyöknek! Ha felállok, ez olyan, mintha a gyereknek adtam volna át.
Nem állok. Nagyi szenved. Gyerek pöffeszkedik. Nagyi még jobban szenved, s megpróbálja, hogy a gyerek táskáját – amit ő maga fog! – rápasszolja a gyerekre. „Ne már!” így a kölyök, s bambul tovább, én meg nem bírom és leszállok.
Ebben a két megállóban benne van korunk lényege, a lefelé megfelelés. A sorozatok, melyben igaza mindig a gyereknek van, ki simán hülyézheti szüleit, jól betesznek alá gépi röhögést. A migráns, ki ingyen kapja az ételt, és a sínek közé rúgja. Akinek már Germany se jó, sőt, már Dánia se, maga se tudja, hol akar lenni, csak ingyen legyen minden, és ne kelljen kimondani ezt a két szót: „Köszönöm”. „Kérem”.
Megjegyzem, a hatéves kölyök hármunk közt a legerősebb. Ha ő elesik, felpattan, azt annyi. Énnekem már zúzódásom van, és napokig sántítok, a nagyi meg megy a kórházba combnyaktöréssel. De ma egy gyerek bírálhatatlan.
„Gyermek” így ejtik, pátosszal. Pofont adni nem lehet neki, de abortusszal éves szinten százezreket ölünk meg.
3 hozzászólás
Utolsó hozzászólásokÚjabbak 1 KorábbiakLegelső hozzászólások
Idézet
2015.09.14. 20:08
*Remete

Lényegét ragadtad ki a dolgoknak.

 

Idézet
2015.09.14. 17:23
Vica

Kedves Ádám! Ez a kiragadott példa elhiszem, hogy elkeserítő, de nem ez az általános. Nem és nem! Naponta ülök buszon, utazom a munkahelyre és haza, és nem mondhatom azt se, hogy olyan magas iskolai végzettsége lenne az átlagnak,(bár ez mostanában nekem úgy tűnik inkább vissza fele sül el, minél iskolázottabb valaki, annál pénzhajhászóbb, az emberi értékeket semmibe vevő..) szóval egyszerű emberek sokaságával utazom naponta, de nem hinném, ha valaki rosszul lenne, vagy segítségre szorulna a buszon ne lenne ember aki felálljon, vagy segítsen..Emberek vagyunk, jók, rosszabbak, de NEM EREDENDŐEN ROSSZAK! Ezt nem hagyhatom jóvá , számtalan ellenpéldám van és remélem lesz míg élek. Szerintem ne álltalánosítsunk se gyerekre, sem felnőttre. Én lehet, hogy szóltam volna a gyereknek, hogy, - Nézd a nagyi fáradt, hagyd leülni, - szerintem egy próbát megért volna és akkor a gyerek is talán elgondolkodik saját magán..

Idézet
2015.09.13. 17:24
*Vinczer S. Péter*

Kedves Ádám! Remélem elfogadod a tegezést. Pontosan megírtad a mai helyzetet., és azt is, hogy nem kell a nemzési folyamathoz kölcsön kérni feketéket, csak meg kellene szülni a megfogamzott életeket. Egyből megoldódna a demográfiai probléma. Csak az abortusz tötvényhez sehol a democsokráciában nem mernek a pártok hozzányúlni, mert azzal megbuknának a választásokon.

Kanadában tilos volt az abortusz, betelpült Izraelből egy doktor, elérte, hogy engedélyt kapott egy klinika megnyitására. Elérte, tüntetőkkel, hogy joga ban a nőknek a saját testükkel rendelkezni, elhallgatva, hogy a gyermek ha kötve is van hozzá, mégiscsak nem a saját teste. Abortusz klinikák láncát nyitotta. Tüntettek az életért, belőttek az egyikbe, eltalálva az orvost, bebörtönöztték a"gyilkost", és a rendőrök védték a klinikákat, meg a felsorakozott nők jogait védőket.

Dr. Morgentáler a legmagasabb kitüntetésben, Order of Canada kitüntetésben részesült, a nők jogainak érvényesítésében végzett munkájáért......

Már nincs tüntetés, minden városban van abortusz klinika, sőt a kórházak is elvégzik ingyen, és az orvos aki lelkiismeretére hivatkozva nem hajlandó abortuszt végezni kirugják. A Hypokratesz tötvényre nem hivatkozhat, mert már az ki van iktatva az orvosi esküből!

Bocsánat, a hosszú hozzászólásért, nehogy otthon is megtörténjen.

Péter 


Válasz:

Kedves Péter! Most lehet, hogy egy kicsit kemény leszek, hiszen a saját nememről van szó, és szeretnék kiállni mellette,- bár a pártatlanság is bennem van azért.

Tudod amíg egy cipőt nem húztál fel, nem beszélhetsz róla , hogy milyen benne a járás. És te SOSE húzhatod fel ezt a cipőt! Nem védem az abortusz intézményét, de szükséges rossznak tartom, amit sok esetben használni kell. Sokféle élet van, és sokféle család, de a legtöbb ok arra, hogy ha egy gyereket el akarnak vetetni az az, hogy nincs rá pénz.. Jöhetünk most avval, hogy régen kevés pénz volt, mégis többen születtek, meg azzal is, hogy nagyon kéne a magyar ember, hogy megmaradjunk EURÓPA térképén... De! Amíg a legegyszerűbb babaholmik is egy vagyonba kerülnek, és a textil pelenka is horribilis összeg, van e értelme ellentmondani ennek? Ha egy anyának el kell vetenie egy gyereket,  az egy életre szóló fájdalom és bánat. Én abban hiszek, hogy ez a kormány átlátta, hogy az alsóbb rétegeket is segíteni kell, utat mutatni felfele, és nem tiltani, hanem segíteni kell. Naív vagyok? Legyek az, de én hiszem,hogy egy nő szülésre termett, családalapításra, és ha másképp dönt , az a legutolsó lehetősége, hogy életet vegyen el..


Válasz:

Kedves Vica! Sajnos voltunk ebben a cipőben!  Igazad van, egy életre fáj. Megvolt az ok is, már váltókon kattogott a vonat, amikor hajnalban elaludva felriadt a feleségem, és a fiával, csomaggal leugrott a vonatról... Koponya törés, zúzódások... és a félelem, hogy fogyatékos lesz...én akkor kiküldetésben Olaszországban voltam.

Amit helyesnek tartok az a régi szabályzat, amely szerint ha az anyát életveszély érné, nem részletezem tovább, Te tudod....

Viszont fontos elnne az abortusz klinikán egyrészt ismertetni filmen  az eljárást, Másrészt, akinél anyagi okok vannak, ott a keresztszülő támogató lehetőséget kellene felajánlani. Volt ilyen akciója Szeleczki Zitának, hogy aki táv keresztszülőséget vállal az havonta küldte a kerszt gyermekének az eltartást. Halála után én kezdeményeztem a folytatást, sajnos kevés sikerrel. Pedig vannak, akiknek nincs gyerekük, vagy  gazdagog, és megtehetnék. Gondolom lenne olyan anyuka, aki elfogadná a távoli keresztszülők segélyét, és

Utolsó hozzászólásokÚjabbak 1 KorábbiakLegelső hozzászólások
 
BELÉPÉS // REGISZTRÁCIÓ
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
Legújabb
Friss bejegyzések
2025.07.15. 14:41
2025.07.15. 14:18
2025.07.15. 14:06
2025.07.15. 12:59
2025.07.15. 12:33
2025.07.14. 20:51
2025.07.14. 19:59
2025.07.14. 19:58
2025.07.14. 19:52
2025.07.14. 19:45
2025.07.14. 19:32
2025.07.14. 06:29
2025.07.14. 06:28
2025.07.14. 06:27
2025.07.14. 06:15
2025.07.14. 06:00
2025.07.13. 20:58
2025.07.13. 17:09
2025.07.13. 13:25
2025.07.13. 12:59
Friss hozzászólások
 
KÖZÉLET
 
Szerzői rovatok

*Önálló szerk.rovatok *

 *KARMA feltárás*

Egészség-Életmód

Pszichológia -önismeret-

Életmód-Klub*


*
Rovatszerkesztő: Nné.Vica

 
Kiemelt rovataink

 

ÖRÖKNAPTÁR

***

Gutenberg Galaxis

ingyen letölthető pdf könyvek, e-bookok

***

PÁRKAPCSOLAT TÁBLÁZAT

***

Karma asztrológia  -Jegyek-

***

ASZTRONET

Sorsszámok elemzése 

Tértisztítás

https://www.youtube.com/watch?v=x1R4CkQhO90

**

*ANGYALKÁRTYÁK*

***

*ANGYALFORRÁS*

 
Ajánljuk**

 

A lélek kulcsa

***

A lélek ember

***

 
 
ITTHONRÓL és a NAGYVILÁGBÓL

 

https://www.artisjus.hu/szerzoi-jogrol/jogszabalyok/

*

 Igaz történelem

szt-tisztek

SZIGORÚAN TITKOS

 

Bayer Zsolt blogja

*

 Családi legendárium: őseink, hőseink

*

https://ekpafat-kistarogato.gportal.hu/gindex.php?pg=34333138&tags=a%20kalapdoboz%20titka

/EncodeDecode/HexDecod...

https://drive.google.com/file/d/1SbaY1kZxugLYl9tXTCbI-dKmFvdnX_sj/view?usp=sharing

 

 

 
*MŰVEINKET ajánljuk

Szerzőink:*****..

TÁROGATÓ család nagy szakácskönyve 2016

*

Nemes Kiss Kata:

A szeretet könyve

A könnyek útja

Hegyről lefelé

*

A. Tné Jilon

Cserepek

*

Tárogató válogatás 2015

Csobai Vera:

Gyöngyszemei -válogatás-

*

Lélek Sné Ekpafat:

Gyógyulásom története

A lélek kulcsa

A lélek útja

A lélek húrja

A lélek csendje-csodás g

A lélek hangja

 

Sándor Kinga

Tárogató válogatás 2015.

*

Nagy Menyhértné Vica

Tárogató válogatás 2015.

*

Stodoláné Erky Zita

*

Tárogató válogatás 2015.

Apáti Kovács Béla meséi

*

Tárogató válogatás 2015.

*

Tárogató család karácsonyfája 2014.

*

Angyali üdvözlet -Titkos tanok-

 

 

 

 


Könyveink jogvédelem alatt állnak, TILOS engedélyünk nélkül más oldalakon publikálni!

 
 
LÉLEK-PATIKA - Tiszta forrás

vissza > főoldal

 

 

Imádság minden napra...

A medál imájának régi magyar formája

"A Szent Kereszt legyen fényem,
ne az ördög a vezérem!
Gonosz szellem, hordd el magad,
ne tukmáld rám hívságodat!
Elém ne tedd étkedet,
magad idd meg mérgedet!"

Amen!

*

Szentháromság egy Isten,

alázattal kérlek, hogy Szűz Mária,

Szent Mihály Arkangyal,

az összes angyalok

és szentek közbenjárására

add meg azt a nagy kegyelmet,

hogy a sötétség erőit legyőzhessük

Magyarországon,

Lengyelországban,

és az egész világon,

a mi Urunk

Jézus Krisztus Keresztútja érdemeiért,

Drága, Szent Vérének kiontásáért érettünk,

Szent Sebeiért,

a kereszten való szenvedéseiért

és minden szenvedéséért

melyet Passiója és egész földi élete folyamán

a mi Urunk és Megváltónk elszenvedett.

 

***

TÜSKEFEHÉRJE

Egészségünk védelmében

PDF

2.

https://www.youtube.com/watch?v=KAUKSqjYhCI

***

SZÍV DIAGNOSZTIKA

***

1.*TISZTA FORRÁS*

Test-lélek-szellem

.

*LÉLEK PATIKA*

Titkos tanok...

Angyali üdvözlet -titkos tanok*

KIEMELT VIDEÓK!

Ásványok hatásai**

*ÁSVÁNYLEXIKON

 **GYÓGYÍTÓ KÖVEK

*Természetgyógyászat*

 ** KARMA ASZTROLÓGIA**

* Születési -kalkulátor- asztrológia *

 

***

***Angyali számok ***

***

***ZSOZIRISZ***

 

Horoszkóp most

Kiemelt ajánlat

Czeizel Ilona
1954.01.05

 

**

 
TISZTA FORRÁS HÍRLEVÉL
E-mail cím:

Feliratkozás
Leiratkozás
SúgóSúgó
 
Bannereink és kiemelt ajánlásunk

.

  ***

Meseország

**

*KARMA feltárás*

 

*A kalapdoboz titka *

*

 Családi legendárium: őseink, hőseink

*

1. Lélek Sándor Tibor

Bábművész

 2A szakmám és én ...

**

 

 

 

 

/EncodeDede/HexDecod...

 

 
LÁTOGATÓINK
Indulás: 2007-10-22
 
Lábléc

Honlapunk: nemzeti-, keresztény szellemiséget képviselő baráti közösség irodalmi- és közéleti portálja. Szerkesztősége nincs

Makainé Polgár Anna:

Uram, irgalmas szemmel nézz le Nemzetünkre, az eltávozottakra és az itt maradottakra, a hűséges kitartókra, emlékezőkre és nemzeti érzést hírből sem ismerőkre, a manipulálhatókra . Végtelen irgalmadra kérünk, könyörülj Édesanyád országán, hiszen a Te irgalmadnak nincsen határa!

Barát Erika:

Ima az úr Jézushoz....
Ha bánatod van, keresd Jézusodat,
borulj le előtte, sírd el bánatodat.
Ő majd bekötözi vérző sebeidet,
meggyógyítja bánatos szívedet.
Ha nagyon egyedül vagy, már senkid nincsen,
ne félj, mindig veled van az Úr Isten.
Ha nehéz a kereszted nem bírod viselni,
veled van az Úr Jézus, vállaira veszi.
Szegény a házad, mindenki elhagyott,
nézz rá a keresztre, megsegít Jézusod!
Rosszak az emberek, nagyon megbántottak,
gondolj Jézusra, Rá halált kiáltottak!
De mégse keseregj, töröld le könnyedet,
hajtsd Jézus vállára bánatos fejedet!
Ott nyugalmat találsz, békét szeretetet,
amit tőled soha, senki el nem vehet!
Bármit hozzon a sors, azt kell imádkoznod,
legyen meg Szent Atyám a Te akaratod!
Így végezd el imád, egész életedben,
elvezet Jézusod, Atyádhoz a mennybe.

Ámen!

A feltöltött tartalommal nem minden esetben értünk egyet, de a szólásszabadság jogát mindenkor tiszteletben tartjuk!   

>Jogi nyilatkozat * > szerzői jogok*

* Elérhetőségünk: ktbk.adm.1(kukac)gmail.com 

Minden jog fenntartva.

 Honlapunk egyes diszítőelemei: Boris Vanessza Galériájából  és  Caesar-tól

 

 

 

* Beugrós munkavállalók éjjel-nappal. * Beugrós munkavállalók éjjel-nappal. * Beugrós munkavállalók éjjel-nappal. *    *****    Elindult a Játék határok nélkül rajongói oldal! Ha te is szeretted a '90-es évek népszerû mûsorát, nézz be ide!    *****    Megjelent a Nintendo Switch 2 és a Mario Kart World! Ennek örömére megújítottam a Hungarian Super Mario Fan Club oldalt.    *****    Homlokzati hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168    *****    A PlayStation 3 átmeneti fiaskója után a PlayStation 4 ismét sikersztori volt. Ha kíváncsi vagy a történetére, katt ide!    *****    A Bakuten!! az egyik leginkább alulértékelt sportanime. Egyedi, mégis csodálatos alkotásról van szó. Itt olvashatsz róla    *****    A PlayStation 3-ra jelentõsen felborultak az erõviszonyok a konzolpiacon. Ha érdekel a PS3 története, akkor kattints ide    *****    Új mese a Mesetárban! Téged is vár, gyere bátran! Mese, mese, meskete - ha nem hiszed, nézz bele!    *****    Az Anya, ha mûvész - Beszélgetés Hernádi Judittal és lányával, Tarján Zsófival - 2025.05.08-án 18:00 -Corinthia Budapest    *****    ✨ Egy receptes gyûjtemény, ahol a lélek is helyet kapott – ismerd meg a „Megóvlak” címû írást!    *****    Hímes tojás, nyuszipár, téged vár a Mesetár! Kukkants be hozzánk!    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168    *****    Nagyon ütõs volt a Nintendo Switch 2 Direct! Elemzést a látottakról pedig itt olvashatsz!    *****    Elkészítem születési horoszkópod és ajándék 3 éves elõrejelzésed. Utána szóban minden kérdésedet megbeszéljük! Kattints    *****    Könyves oldal - egy jó könyv, elrepít bárhová - Könyves oldal    *****    20 éve jelent meg a Nintendo DS! Emlékezzünk meg ról, hisz olyan sok szép perccel ajándékozott meg minket a játékaival!    *****    Ha érdekelnek az animék,mangák,videojátékok, japán és holland nyelv és kultúra, akkor látogass el a személyes oldalamra.    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168 Hívjon!    *****    Könyves oldal - Ágica Könyvtára - ahol megnézheted milyen könyveim vannak, miket olvasok, mik a terveim...    *****    Megtörtént Bûnügyekkel foglalkozó oldal - magyar és külföldi esetek.